Pomocník při splácení dluhů

Právě s tím vám může pomoci americká hypotéka, díky které se zbavíte špatných snů a zbytečných výdajů navíc. Zbavíte se tak dluhové pasti. Má to však jeden háček, potřebujete nemovitost, kterou se zaručíte.
Víme moc dobře, jak to bývá. Rodina chce jet na dovolenou, pak novou televizi, blíží se Vánoce. Pořád se prostě něco děje a váš plat jednoduše nestačí. Pak je snadné sklouznout k různým půjčkám, které vám mohou zlomit vaz. Vždy je lepší, splácet pouze jeden úvěr, kdy ušetříte na úrocích.
Toto výhodné řešení vám pokryje jakékoli životní situace. Dokonce si splácení můžete nastavit dle vlastního uvážení https://nebankovnihypoteky.net/zpusoby-splaceni-hypotecniho-uveru/.

vlastník

Co musíte splňovat:
o Fyzická osoba starší 18 let
o Nesmíte však přesáhnout hranici 65 let věku.
o Předložíte dva platné doklady totožnosti.
o Je třeba také doložit vaše příjmy.
o Průkazně doložit vlastnická práva k nemovitosti (výpis z katastru nemovitostí nebo odhadní cena)
o Vyhodnocení pak trvá zhruba týden.

Nespornou výhodou je nižší úroková sazba než u její klasické sestřičky. Sazby většinou začínají na hranici 6%. Banky ji většinou poskytují do 70% hodnoty, u nebankovních společností to může být ale dost odlišné. Záleží jen na vás, koho se rozhodnete oslovit.

Další plus vidíme v tom, že tento úvěr můžete kdykoli splatit celý bez navýšení a to se počítá. U klasické hypotéky vám oproti tomu běží fixace, kdy by vám za rychlé dorovnání hrozila sankce. A to rozhodně nepotřebujete.

dluhy

Samozřejmě i tady vás čekají nějaké poplatky, které se liší u všech společností a dozvíte se o nich na základě platného sazebníku, buď na internetu, nebo při osobní schůzce. Vše je jen na vašem zvážení. Konečně budete mít klidné spaní a o vše ostatní se vám postará úvěr s výhodami.

Možná vám dokonce zůstanou i finance, které se budou hodit na menší dovolenou s dětmi, než se znovu vydají za svými školními povinnostmi. Vždyť rodina by měla za každých okolností držet pohromadě.

Doporučené články