Tenisky jako módní hit jara 2019!

Není tomu tak dlouho, co slavná šéfka magazínu Vogue Anna Wintourová připustila, že tenisky se staly opravdu žhavým módním trendem, který válcuje všechny ostatní druhy bot, včetně klasických lodiček.
Už v létě 2017 tento trend předeslala herečka Sarah Jessica Parker, když představila svoji vlastní kolekci této pohodlné obuvi. A co si budeme říkat, Sarah je stále módní ikonou a svým způsobem ovlivňuje velkou řádku lidí, ale i módní průmysl.
Aktuálně se velké módní hvězdy, designéři i sportovní firmy předhánějí v tom, aby i oni do tohoto trendu vnesly to svoje!
Tenisky, které můžete nyní najít jsou inspirovány nejen módními trendy, ale také jídlem. Fantazii se prostě meze nekladou!
běžecké boty
•        Něco pro golfisty
Společnost Nike představila svoje tenisky pro golfisty. Základem jsou klasické boty Air Max Trainers, jejichž povrch je však kompletně pošit jakousi umělou trávou. Pokud budete tyto boty mít na noze, opravdu budou vypadat jako porostlé trávou.
•        Inspirace jídlem
Jednou z potravin, která inspirovala výrobce bot, je také avokádo. Světle hnědá podrážka a zelená bota, to je to, co musíte mít, pokud milujete avokádo na všechny způsoby. Ale to není jediná inspirace jídlem. Značka Saucony se nechala inspirovat opět světem jídla, což je pro ni typické a představila tenisky, které se svým designem hlásí k typickým americkým Dunkin Donuts.
•        Žvýkejte a pomáhejte životnímu prostředí
Pokud vám záleží na životním prostředí, určitě vás nadchnou boty, které vyrobili v Nizozemí. Projekt GunShoes vytvořil boty z recyklovaných žvýkaček. Kromě toho, že tedy šetří životní prostředí, jsou také roztomile růžové.
zelené conversky
•        Baťa drží krok
Nemusíte se však bát, pokud nemáte možnost nebo nechcete podporovat značky, které tak úplně neznáte nebo byste raději podpořili nějakou místní značku. Například i Baťa ví, že je čas dělat změny a vytasil se s novou kolekcí tenisek, jejichž design je inspirován oblíbenou americkou limonádou Coca Cola. Červené tenisky s bílými nápisy budou jistě hitem letošního jara! Kdo by nemiloval Coca Colu, že?

Doporučené články