Típněte poslední cigaretu


Kouření je pro někoho způsobem jak se uklidnit. Spousta kuřáků v mnoha výzkumech uvedla, že je pro ně cigareta cestou jak se okamžitě zbavit stresu. Látkou, která může působit zklidňujícím dojmem, je nikotin. Je obsažený v tabáku, a to jak sypaného, tak toho v cigaretách a doutnících. Většina kuřáků dává přednost klasickým cigaretám, protože jsou snadno dostupné. Jejich cena sice roste každým rokem, ale někomu vyhovují a tak se nechystá přecházet na alternativy.

žena s cigaretou

Co si koupit místo cigaret?
Klasické cigarety bodují spíše u starších ročníků. Samozřejmě že je kouří i mladí lidé, ale ti jsou více otevření novinkám, jako je vape neboli elektronická cigareta. Mnoho lidí o ní něco málo ví, ale stále dost lidí netuší jak funguje. Elektronická cigareta potřebuje tekuté náplně, které se zahřívají a tekutina se vdechne namísto tabáku. I tento druh cigarety produkuje kouř, nicméně není tak štiplavý jako u klasické cigarety. Navíc má tu výhru že nebarví pokožku ani oblečení. A to je právě jeden z důvodů, proč si elektronické cigarety získaly velkou popularitu.

Abyste mohli používat elektronickou cigaretu, potřebujete náplň. Vyzkoušet můžete třeba Classic 30/70PG e-cigo.cz. Mezi náplněmi najdete naprostou klasiku bez příchutě, s nikotinem i bez něj, různé ovocné příchutě a mnoho dalšího. Na trhu je velké množství výrobců náplní a tak je potřeba najít to co vám bude nejvíc vyhovovat. Náplň se totiž musí nalít do nádržky v cigaretě. Proto si můžete vyzkoušet více výrobců náplní.

fialová cigareta

Dejte sbohem zažloutlým zubům, prstům i oblečení. I kouřit se dá lépe, a to právě díky elektronickým cigaretám. Náplně do nich seženete nejen ve specializovaných obchodech, ale i v trafikách, což ještě zvyšuje jejich popularitu. Vyzkoušejte něco nového, co vám doplní potřebný nikotin, aniž by se vám stranili vaši blízcí, kteří nekouří.

Doporučené články