5 věcí, které přenášejí nemilované dívky do jejich vztahu

Je těžké vytvořit vztah, když jsme nebyli milováni v dětství.

Naše obtížné zážitky z dětství nezmizí jako kouzelná hůlka, když vstupujeme do dospělosti. Nedostatek lásky a přijímání rodičů jde za námi a ovlivňuje naše rozhodnutí a vztahy. Ovlivňují zejména náš emoční život, když vstupujeme do vztahu s partnerem. Je pro nás těžké otevřít se a důvěřovat jim, protože se obáváme, že nám bude znovu ublíženo. Pokud se nám podaří navázat vztah, žijeme s pocitem, že za to nestojíme.
otec s dcerou

Nemůžete se otevřít

Máte problém otevřít se svému partnerovi, věřit mu a projevit své skutečné emoce. Stanovíte limit, který nikomu nedovolíte překročit, a přijdete o mnoho úžasných věcí. Zkuste důvěřovat a zjistíte, že život může být krásný a nebude to sen.

Bojíte se odmítnutí

To je další věc, která leží na dospělých ženách, které byly odmítnuty svými rodiči v mládí. Od té doby se toho tolik změnilo, ale nemůžete se od toho osvobodit. Bojíte se, že budete odmítnuty a znovu zraněny. Zablokovaly jste se a nedovolujete, aby se k vám někdo přiblížil.

Nedokážete ukončit toxický vztah

Máte pocit, že nejste šťastné, váš vztah vám nedává to, co chcete, a přesto tento vztah nemůžete opustit a ukončit. Něco vás drží a nenechá jít. Jste unavené, a přesto se bojíte dělat správné kroky. To je důsledek skutečnosti, že jako dítě jste nezažily lásku a podporu svých blízkých.

Straníte se

Jak chcete vytvořit skutečný vztah, pokud nechcete, aby někdo cítil vaše skutečné pocity? Pokud se na obzoru objevil muž, který vám dal hlubokou náklonnost, věřte mu. Nechte se mu přiblížit se a zahřát zraněné srdce.
rodiče s holčičkou

Bojíte se říct "Miluji tě"

A určitě se bojíte udělat to jako první. I když někde hluboko uvnitř máte pocit, že mezi vámi existuje skutečný pocit, nechcete učinit tak vážné prohlášení a čekáte, až to váš partner udělá jako první.

 

Doporučené články