Erekce a psychika

Celý den se těšíte, až budete po práci zase se svou drahou polovičkou a zahrnete ji vzrušením. Intimní chvilka přichází a vy si říkáte: Co se to děje? Proč mé přirození nefunguje tak, jak bych chtěl? Celý den na to myslíte a když už to nastane, tak je to zase jedno velké zklamání. Vaši partnerku to zaskočí a začne si klást ve své hlavě mnoho otázek? Má milenku? Nelíbím se mu? Nejsem pro něho dost dobrá? Tyto myšlenky v ženské hlavě mohou přivodit spustu hádek mezi partnery.

psychické problémy

Vás to ještě daleko více znervózní, a tak se může stát, že příští pohlavní styk bude ještě horší anebo nenastane vůbec. Vy se tak uzavřete do sebe, že při jakémkoliv pomyšlení na pohlavní styk se vám naježí chlupy. Když už takto trapná situace pro obě strany nastane, tak by se měla rozhodně řešit. Partneři by si měli mezi sebou upřímně a otevřeně promluvit, zjistit tak příčinu a následně problém řešit. Mnohdy tomu tak není, a proto zde uvádíme několik důvodů, proč má muž psychický problém s erekcí Erectmax:

  • Zažil odmítnutí pohlavního styku nebo ponížení od ženy na jeho kvalitu sexu či kvalitu penisu
  • Stres z toho, že neuspokojí svou partnerku
  • Zdravotní problém (pohlavní nemoc, prostata, psychické poruchy)
  • Strach z prvního sexu nebo z nedostatku zkušeností
  • Nevěra

Pokud není muž schopen o svých potížích se ženou mluvit, měl by navštívit psychologa nebo sexuologa, Když už by muži profesionál muži nepomohl konkrétně s daným problémem, poradil by mu alespoň, jak překonat uzavřenost vůči své partnerce.

problém s erekcí

Pokud máte problém s erekcí a psychikou zkuste Erectmax, dále popřemýšlejte, co vám tento stav navozuje? Co bych s tím mohl udělat já a co má partnerka? Dále můžete využít nějaké doplňky stravy, ať už přímo na erekci nebo na psychiku. Dále byste měli dodržovat fyzickou aktivitu a nejlépe zdravou stravu. Neodkládejte svůj problém a začněte ho řešit, jak s partnerkou, tak s odborníkem!

Doporučené články