Hypotéka pro všechny

Chtěli byste si vzít nějakou hypotéku? A jakou hypotéku? Protože opravdu mnoho druhů finančních produktů, které byste třeba mohli zkusit. Existuje třeba hypotéka na pozemek. A hypotéka na pozemek je taková, že si za ní samozřejmě koupíte pozemek. Jak jinak, kdy se to tak jmenuje. Já taky jsem kdysi o tom uvažovala. Jenomže jsem nevěděla, že to bude všechno tak drahé. A když jsem zjistila, kolik u nás z vesnice stojí metr čtvereční, tak jsem málem omdlela. A řekla jsem si, že hypotéka na pozemek pro mě asi nebude skvělá volba. Protože je všechno tak drahé.

Chtěla bych vlastní pozemek.

A i kdybych si koupila pozemek za hypotéku na pozemek, tak jak bych potom postavila dům? To bych si musela najít asi nějakého extra bohatého manžela, který by mi pomohl s platbou a stavbou domu. Sice nejsem tak moc chudá a mám opravdu hodně našetřených peněz, ale i tak bych to nestihla všechno splácet sama. A dostat hypotéku na pozemek není jednoduché sjednat. Je to docela složitý proces, protože taky musíte počítat s tím, že budete muset prokázat své příjmy a taky fakt, že budete opravdu pravidelně splácet.

Chtějte výhodný úrok.

Že nejste zadlužení anebo nejste v insolvenci. Já jsem si řekla, že bych na tohle asi neměla sílu. A proto jsem si řekla, že hypotéka na pozemek pro mě asi nebude to pravé ořechové. Ale možná za pár let. Víte, jsem sama, jsem matka samoživitelka, takže je logické, že bych asi takhle extra hodně peněz na to neměla. I když já bohatá jsem, takže jsem si řekla, že až si najdou přítele nebo nějakého manžela, tak budeme spolu oba dva uvažovat o tom, že hypotéka na pozemek bude pro nás opravdu ta skvělá volba http://www.blesk.cz/volba-prezidenta-2018-preference a bude pro nás výhodná. A co třeba vy? Vy byste si troufnuli na hypotéku na pozemek nebo raději zůstanete při zemi a budete nastálo bydlet v nájmu nebo ve vlastním bytě, kde to vše všechno máte jasnější a lehčí? Víte, je mnoho způsobů, ale žijete tak, aby vám bylo dobře.

Doporučené články