Oblečení, které dodá sebevědomí

Pokud je člověk dobře a stylově oblečený je dokázáno, že se cítí sebevědoměji a na ostatní kolem sebe také působ lepším dojmem. Oblečení o nás totiž mnoho říká. Je snad lehce povrchní, že naše oblečení má na ostatní lidi a jejich mínění o nás tak velký vliv, ale jednoduše to tak je a my se s tím musíme smířit a pokud je to pro nás z nějakého důvodu důležité, musíme se podle toho i chovat. Oblečení, pokud je moderní, vyvolává u ostatních dojem, že jsme o krok na před, že máme vůdčího ducha a víme, kam směřujeme. Pokud je navíc od známých a drahých firem, domyslí si ostatní (ať už je to pravda či nikoli), že jsme movití, což se opět pojí s pocitem moci a nadřazenosti.

módní oblečení

Peníze ale mají také jiný význam, čistě evoluční. Je vědecky dokázáno, že si žena vybírá muže i podle toho, jak je ji a budoucí rodinu schopen zajistit. Je to velmi moudře vymyšlené a matka příroda to takto potřebovala udělat, aby měli další potomci co jíst a možnost se i evolučně dále uplatnit. Takže to, že žena hodnotí muže i podle toho, kolik vydělají peněz není ta přízemní a povrchní, ale naopak rozumné a nutné pro zajištění budoucnosti jejich dětí.

móda a fotografie

Pokud naopak budete s lidmi jednat v oblečení, které je staré, obnošené a roztrhané, neuděláte nejlepší dojem. Ihned si tím u druhého snižujete důvěryhodnost a tu není jednoduché opětovně získat. Celkový dojem je potom takový, že špatně oblečený člověk se jistě o své záležitosti neumí moc dobře postarat a pokud má oblečení v takovém nepořádku je hodě pravděpodobné, že se to bude týkat i dalších částí jeho života. Kde ale sehnat padnoucí oblečení za rozumnou cenu? Výhodný je nákup na internetovém obchodě About you. About you slevový kód 35 procent Vám navíc zajistí při nákupu příjemný pocit z toho, že jste ušetřili, ale získali oblečení, které moderní, dobře padnoucí a kvalitní.

Doporučené články