Řasenka pro citlivé oči

Ne každá z nás snese líčení běžnými kosmetickými přípravky. A přesto chceme být krásné. Kosmetický průmysl pro nás proto připravil takové produkty, které jsou vhodné i pro ženy s citlivou pletí a se sklonem k alergiím. K nim patří i řasenka pro citlivé oči.

Pokud by žena s citlivými očima použila řasenku běžnou, může docházet k zarudnutí, slzení, štípání, pálení a svědění očí a jejich okolí. Může se také objevit nepříjemný těžký, až bolestivý pocit na řasách, v krajních případech se stalo, že se řasy lámaly či dokonce padaly.

cosmetics-2116367_960_720

Řasenka pro citlivé oči vás těchto obtíží navždy zbaví. Pochází z řady přírodní kosmetiky a je vyrobena čistě na rostlinné bázi, bez chemických přísad. A přitom zastane všechno to, co se od ní očekává – prodlužuje a zahušťuje řasy, čímž jim dodává na celkovém objemu. Řasy se neslepují, každá řasa je pokryta samostatně. Řasenka se nerozmazává, ani neodlupuje a vydrží dotvářet váš make-up po celý den. Svým složením pomáhá řasy vyživovat a posilovat. A především – nijak nedráždí oči! Vhodná je i pro ženy, které nosí kontaktní čočky.

Taková je i řasenka pro citlivé oči https://www.pulo.cz/phb-rasenka-all-in-one.html All in one mascara od PHB Ethical Beauty. V jejím složení jsou, mimo jiné, zastoupeny složky jako vosk z rýžových otrub, karnaubský vosk, olivový olej, přírodní látky, které vyrovnávají PH; neobsahuje parabeny.

woman-675104_960_720

A jak se používá? Stejně tak, jak jste byly dříve zvyklé u běžné řasenky – naneste jednu vrstvu a po jejím zaschnutí přidejte druhou, případně třetí. Na spodních řasách je jedna vrstva dostačující.

Současně s řasenkou můžete používat i exkluzivní výživu se sérem pro růst řas a obočí, která ještě víc podpoří vaši krásu zdravým způsobem. Přírodní a bio kosmetika totiž – díky absenci syntetických složek, jako umělá barviva, parfemace či konzervanty – nezatěžuje organismus ani životní prostředí. Vyzkoušejte i vy účinky čistě přírodních látek.

Doporučené články