Služby k zabezpečení majetku

Nemovité věci lze ochránit speciálním vybavením. Můžete si nainstalovat různé alarmy, kamery a podobně, nic méně bez napojení na nějakou bezpečnostní službu je to jen polovičaté řešení. Navíc, sebelepší alarm způsobí jen trochu hluku, a to jen po dobu, než ho jednou ranou nějakým klackem, zloděj navždy umlčí. Pokud půjde o zkušeného zloděje, hluk bude trvat velice krátce. Zkušení zloději sirénu alarmu odhalí velice rychle. Často se totiž montují na podobných místech. Sousedi, nebo kolemjdoucí, by takovému hluku přiřadili význam nějaké poruchy nebo zkoušky.

drátěný plot

Když už jste investovali do svého majetku nemalé peníze, zavázali jste se hypotékou na dlouhá léta, měli byste k jeho ochraně přistupovat maximálně odpovědně. Nenechávejte svůj majetek náhodě, najděte si solidní bezpečnostní agenturu a smluvně si zajistěte bezpečí.

S čím můžete počítat?

Samozřejmě jako všechno i služby při ochraně majetku jsou odstupňovány podle své náročnosti. V základu budete napojeni na pult centralizované ochrany. V případě narušení objektu k vám bude vyslaná hlídka a bude předaná zpráva na Policii ČR.
kurzor a bezpečnost

V tom největším rozsahu můžete počítat nejen s elektronickým zabezpečením, ale i s fyzickou ostrahou vaší nemovitosti. Bezpečnostní agentura vypracuje manuál ochrany vašeho objektu. Rozestaví poplašná zařízení a nainstalují kamery. Kromě technické ochrany bude k vám vysílat bezpečnostního pracovníka, který fyzickou kontrolou bude zkoumat stopy po možném narušení hlídané plochy.

Jak to tedy probíhá?

Po podpisu smlouvy bude u vás provedena prohlídka. Zkušení pracovníci bezpečnostní agentury posoudí váš dům i pozemek z bezpečnostního hlediska. Budou vyhledávat rizikové oblasti, do nichž umístí sondy a čidla pohybu. Podle zkušeností vytipují trasy, kudy by se zloději zřejmě snažili objet narušit. Nainstalují kamery, které by případného zloděje mohly usvědčit.

Smyslem práce dobré bezpečnostní agentury totiž není jen ztížit zloději jejich aktivitu, ale shromáždit proti němu i usvědčující materiál. Ten se v případě ataku zloděje předá policii, a tím urychlí a usnadní vypátrání hledané osoby.

Tak neváhejte a začněte svůj majetek chránit.


Doporučené články