Masáž není ostuda

Každý normální muž touží alespoň čas od času po bližším kontaktu s příslušnicí opačného pohlaví. A i kdyby měl doma učiněnou miss, přece jenom ho přitahují i ženy jiné. Příroda to tak zařídila a člověk je moc slabý na to, aby jí dokázal vzdorovat.
A tím jediným, čím se dá volání přírody odolávat, je to, že se v pudovém počínání omezíme na to, co ve své podstatě nevadí v tom, co je považováno za běžné normy chování.erotický snímek
Z tohoto důvodu lze považovat za nepřijatelnou dejme tomu divokou pouliční prostituci. Ta s sebou přináší jak venerologické choroby, tak i na ni nabalenou kriminalitu, a bez toho je rozhodně lepší se obejít.
Ale erotické masáže Praha 6 Mataharisalon, to je přece jenom něco jiného. Tady by neměla být prudérnost na místě. Protože se jedná o počínání, které je sice http://dmxgear.cz/content/9-o-pradle-Symboly-na-pradle ‚necudné‘, jenže ruku na srdce – komu a čemu to škodí?
Nikomu a ničemu. Je to docela obyčejné podnikání jako každé jiné. Zákazník přijde, zaplatí si, dočká se svého a zase odejde. Manželství či jiný vztah to nenarušuje (samozřejmě hlavně tehdy, když se o tom naše drahá polovička nedozví), nemoci se touto cestou nepřenášejí, jiné stinné stránky se na tom také nenaleznou. A co se obsahu podobné služby týká, ten je vlastně poskládán z naprosto nevinných počinů.

  • Masáž je přece i relaxační, ba i léčebná procedura. Takže tu nikomu vyčítat nelze.
  • Nahá masérka či masérka ve spodním prádle není ničím, co by dospělí muži ještě na vlastní oči neviděli.
  • Stejně jako jen těžko najdeme dospělého muže, který by se ještě nikdy nějaké ženy nedotknul.
  • Společná sprcha s nějakou ženou také není žádné tabu, z vysokoškolských kolejí to dokonce pamatuji jako docela běžnou věc.
  • Služba je určena výhradně dospělým, nelze tedy argumentovat ani ohrožováním mravní výchovy mládeže.

kreslená erotika
Zkrátka nenalézám jediný důvod, proč by si nějaký muž nemohl dopřát profesionální erotickou masáž. Udělá mu to dobře. A komu to dobře nedělá, ten se přece vždycky může jednoduše dívat někam stranou.

Doporučené články