Řešíme havárie, havárie s vodou

Havarijní služba není službou instalatérských prací pro běžné záležitosti, jako jsou instalace, drobné opravy a podobně. Havarijní služba je pro případy opravdových průšvihů, které přijdou nečekaně a ke všem naschválům, v nejméně vhodnou dobu. Pokud zjistíte, že vám přestane splachovat záchod a neodtéká z něj voda, je to příklad havarijní situace. Jediné, co můžete udělat pro zamezení zvětšování škod, a pro rychlou nápravu jsou dvě věci.

havarijní služba

Záchod okamžitě přestat používat, nesnažit se opakovaným splachováním věc opravit. Raději rychle volejte havarijní službu. Opakovaným spláchnutím málokdy protlačíte ucpávku odpadu, pokud se nachází již mimo záchodovou mísu. Jen docílíte toho, že další vodu ze splachovače, již mísa nepojme a ta začne vytékat na podlahu toalety. Když vám praskne kohoutek, třeba u baterie v kuchyni, a voda začne stříkat a smáčet vše co v kuchyni stojí a leží, můžete uzavřít přívod vody, který je z pravidla někde pod dřezem v kuchyňské lince. V těch místech naleznete kohoutky, takzvané „Roháčky“. Pokud jsou Roháčky zarostlé a nejde s nimi pohnout, musíte uzavřít hlavní přívod vody do bytu. A také v tomto případě volejte havarijní službu. Naši pracovníci se k vám dostaví v nejkratší možnou dobu. Naše dojezdové časy jsou po Praze a po Středočeském kraji do jedné hodiny.

instalatér

Pracovníci jsou dobře vybaveni potřebným nářadím i nutným materiálem. V rámci naší havarijní služby řešíme havárie vody, odpadů, topenářských záležitostí i plynu. V rámci této služby zvládneme i drobné zednické a obkladačské opravy, takže po našem odjezdu nic nebrání v plném využívání vašeho bytu. Pokud dojde na vašem zařízení, například značkové baterii k fatálnímu problému, který nedovoluje její další používání, poskytneme vám univerzální náhradu, kterou napojíme tak, abyste mohli zařízení normálně používat. Až si zakoupíte baterii, stejnou jako původní, rádi vám ji vyměníme za tu naší, provizorní.

Doporučené články