Švestková marmeláda

Máte rádi léto právě pro jeho pestrou nabídku nejrůznějšího šťavnatého ovoce? Celou zimu se těšíte, až se zakousnete do výborné jahody, meruňky nebo švestky? Pak nemusíte strádat. Dopřejte si dávku vynikajícího ovoce i v jiné podobě. Ochutnejte švestkovou marmeládu Eshop.koldokol.cz.

švestka trnka ovoce

Značka Kolkodol vyrábí kvalitní marmelády v bio kvalitě. Především si potrpí na těch nejlepších surovinách. Švestky (nebo chcete-li trnky) dozrávají v Bílých Karpatech, odkud čerpají neodolatelnou chuť. A čím to je, že jsou domácí marmelády tak sladké? Pokud jste žili v představě, že se v nich nachází hora cukru, tak se mýlíte. Neobsahují ani gram cukru a přesto jsou vynikající. Čím to je? Právě tím nejlepším ovocem, jaké můžete jen sehnat.

Vedle absence cukru mají další sympatické výhody, pro něž stojí za to si je koupit. Podporují ekologické zemědělství. Nikdo z nás nechce mlsat na úkor přírody. S bioládou švestka se tak nikdy nestane. Máte zaručeno, že při výrobě džemů stála bezpečnost a ochrana krajiny na prvním místě. Zároveň se jedná o produkt ruční výroby, která je v dnešní době již tolik vzácnou. Většina výrobců (ať už se jedná o výrobu čehokoliv) se zaměřuje především na kvantitu. Švestková marmeláda je však na 100% zaměřena na kvalitu.

švestka ovoce

Marmelády mají široké spektrum použití. Někdo si je rád maže na vánočku, jiný na rohlík a někdo na jakékoliv pečivo, které má v tu chvíli po ruce. Také v kuchyni se dají s marmeládami (zvlášť s těmi švestkovými) dělat divy. Chystáte se na tvarohové knedlíky a nemáte doma žádné ovoce? Šup tam s marmeládou. Máte chuť na něco sladkého? Upečte si výborný švestkový koláč.

Se švestkovou marmeládou se během vteřinky přenesete do horkých letních dní. Podíl ovocné složky 98 % mluví za vše. Neucítíte nic jiného než dokonalou chuť švestek, které jsou tak sladké, že jim naprosto podlehnete.

Doporučené články