Stěhování sídla firmy je pro nás výzva

Chystáte se přestěhovat firmu a přemýšlíte, jak to nejlépe provést a hlavně načasovat? Přenechte http://www.datascript.cz/morning-talks/puppet-foreman-a-katello-prenechte-spravu-serveru-strojum/ vaše starosti nám! Postaráme se o stěhování.

Přestěhujeme kancelář nebo celou firmu do nového sídla společnosti. Nabízíme rozsáhlou paletu profesionálního vybavení spolu s nabytými zkušenostmi. V profesi „stěhování firem Praha odnesto.cz“ nejsme žádnými nováčky a přepravíme vybavení vaší společnosti nejen do sousedního města, ale nabízíme pomoc při přepravě po celé České republice, ale i do zahraničí.

balíky odvoz

Potřebujete přestěhovat jen několik kanceláří?

Pak vám doporučujeme b e z p l a t n o u prohlídku naším stálým zaměstnancem, který zmapuje prostory a vybavení a rozhodne o použití stěhovacích prostředků.

Přemisťujete celé sídlo vaší firmy a stěhování se stává noční můrou vás i vaše zaměstnance?

Noční můry vás zbavíme a navíc poskytneme opět bezplatnou prohlídku zástupcem naší firmy, která v případě stěhování celého sídla zaměstnavatele, je již nezbytná. Je potřeba dohodnout určitý časový harmonogram a naplánovat potřebné množství stěhovacích vozů. Stejně tak i zajistit volné parkování v blízkosti vaší firmy, aby nedocházelo ke zbytečným časovým prodlevám při přemisťování nábytku a krabic s vybavením kanceláří.

Obalový materiál a krabice na stěhování pro vás zajistíme a přivezeme v dohodnutém termínu!

Náš pracovník vás bude instruovat, jak se všemi věcmi manipulovat. Dle vaší objednávky jsme schopni zavézt fixační a obalové bublinkové folie, lepící pásky, kartonové krabice různých velikostí, kartonovou vlnu na doplnění obsahu krabic a jiné prostředky pro snadné přestěhování.

eko páska

Dovolíme si vás upozornit, že je nutné dobře a pečlivě zabalit počítačovou IT techniku spolu se všemi komponenty, tiskárny a další jemnou elektrotechniku.

Během stěhování je IT technika pod naším neustálým dozorem.

Doporučené články