Inspirace z Francie

Z titulku by se mohlo zdát, že si budeme povídat o módě, dobrém vínu, nebo pověstném šarmu Francouzek. Ano, je toho mnoho co nám může Francie nabídnout a v čem bychom se od ní mohli inspirovat. Dnes se však podíváme na speciální dietní program, který je navržený tak, aby vám nepomohl jen k vysněné postavě, ale aby s vámi vaše vysněná postava vydržela i mnoho dalších let. Existuje nespočet různých dietních režimů, které vás zbaví přebytečných kilogramů, ale co se stane, když skončíte poslední týden přísného jídelníčku? Už se těšíte na svíčkovou, nebo na velký zmrzlinový pohár, či čokoládový bonbón. Po prvním týdnu, kdy se vrátíte ke svým dřívějším zvyklostem, máte hned jeden až dva kilogramy zpět a do měsíce není poznat, že jste drželi nějakou z diet a dosáhli s ní úspěchu. Všechny kilogramy, které vás tak namáhavě a náročně opustily, už jsou opět na svých místech.

modelka

Nevítaný jo-jo efekt
Jo-jo efekt znamená, že neustále kilogramy shazujete a opět nabíráte zpět. Bohužel však s sebou přináší i další rizika. Především se vám neustále zpomaluje váš metabolismus a další hubnoucí pokus je vždy o něco náročnější. Vaše tělo si postupně vybudovalo účinnou obranu a svých tukových zásob se nechce jen tak vzdát. Dalším problémem jo-jo efektu je vaše podlomené sebevědomí a pocit, že nikdy nemůžete zvítězit. Že všechny vaše boje o hezčí postavu jsou marné a že vždy skončí neúspěchem. A s nedostatečnou motivací vám nemůže pomoci žádný z programů. Nenechte to dojít tak daleko!

dort

Začněte lépe
Francouzský dietní program https://www.prodietix.cz vám ukáže cestu. Několik předpřipravených jídel denně ve sladkém nebo slaném provedení vás zasytí a řeknou vašemu organizmu, že přišel čas na to, aby začal tukové zásoby ne tvořit, ale spalovat. Vysněná postava je hned za dveřmi, otevřete ty dveře i vy!

Doporučené články